Organizing SIRHA Budapest, one of the most important business events of food industries in Central and Eastern Europe
On 31 August 2021, the Ministry of Commerce issued an announcement on organizing SIRHA Budapest, one of the most important business events of food industries in Central and Eastern Europe.
Hungary is going to organize SIRHA Budapest, one of the most important business events of food industries in Central and Eastern Europe, to be held on 22-24 March 2022 at HUNGEXPO Budapest Congress and Exhibition Center, Budapest, Hungary.