Organizing the 3rd meeting of the joint working group on cooperation between the Royal Government of the Kingdom of Cambodia and the Euro-Asian Economic Commission
On 06 September 2021, the Ministry of Commerce issued a press release on organizing the 3rd meeting of the joint working group on cooperation between the Royal Government of the Kingdom of Cambodia and the Euro-Asian Economic Commission.
The meeting was organized to further strengthen friendship and enhance bilateral cooperation, which will be held on September 7-8, 2021 via virtual conference at the Ministry of Commerce.