Press Release on a courtesy meeting between H.E Dr. Aun Pornmoniroth, Deputy Prime Minister and Minister of Economy and Finance, with Dr. Lee Joong Keun, Chairman of Booyoung Group of the Republic of Korea
On 18 October 2022, the Ministry of Economy and Finance issued a press release on a courtesy meeting between H.E Dr. Aun Pornmoniroth, Deputy Prime Minister and Minister of Economy and Finance, with Dr. Lee Joong Keun, Chairman of Booyoung Group of the Republic of Korea.
H.E Dr. Aun Pornmoniroth, Deputy Prime Minister and Minister of Economy and Finance, pays a courtesy meeting with with Dr. Lee Joong Keun, Chairman of Booyoung Group of the Republic of Korea, this morning (October 18, 2022) at the Ministry of Economy and Finance.