Press release on His Excellency PRAK Sokhonn attending a ministerial Informal Consultation on the situation in Myanmar
On 22 December 2022, the Ministry of Foreign Affairs and International Cooperation issued a press release on His Excellency PRAK Sokhonn attending a ministerial Informal Consultation on the situation in Myanmar.
His Excellency Deputy Prime Minister PRAK Sokhonn, Minister of Foreign Affairs and International Cooperation of Cambodia, attended a ministerial Informal Consultation on the situation in Myanmar, on 22 December 2022, hosted by His Excellency Don Pramudwinai, Deputy Prime Minister, Minister of Foreign Affairs of Thailand.