Press release on the outcome of the meeting between Samdech Moha Borvor Thipadei HUN MANET, Prime Minister of the Kingdom of Cambodia and Mr. Lee Q. Shim, the president of Lee Li Holdings Group
On 2 July 2024, Cabinet of the Prime Minister issued a press release on the outcome of the meeting between Samdech Moha Borvor Thipadei HUN MANET, Prime Minister of the Kingdom of Cambodia and Mr. Lee Q. Shim, the president of Lee Li Holdings Groupon their official social media site.
According to the press release, Mr. Lee Q. Shim expressed his deep gratitude to Samdech Thipadei, and informed him about the company’s business operations as well as the purpose of his visit to Cambodia.