Outcomes of the telephone conversation between His Excellency PRAK Sokhonn, Deputy Prime Minister, Minister of Foreign Affairs and International Cooperation of the Kingdom of Cambodia, with His Excellency Dr. Subrahmanyam Jaishankar, Minister of External Affairs of the Republic of India
On 11 January 2022, the Ministry of Foreign Affairs and International Cooperation issued a press release on outcomes of the telephone conversation between His Excellency PRAK Sokhonn, Deputy Prime Minister, Minister of Foreign Affairs and International Cooperation of the Kingdom of Cambodia, with His Excellency Dr. Subrahmanyam Jaishankar, Minister of External Affairs of the Republic of India, on 10 January 2022.