The 19th China-ASEAN Expo 2022” at Nanning International Convention and Exhibition Center, Nanning City, Guangxi Zhuang Autonomous Region, People’s Republic of China
The Ministry of Commerce issued an announcement on the 19th China-ASEAN Expo 2022” at Nanning International Convention and Exhibition Center, Nanning City, Guangxi Zhuang Autonomous Region, People’s Republic of China.
The Ministry of Commerce in collaboration with CAEXPO Secretariat is going to organize “The 19th China-ASEAN Expo 2022” to be held from 16-19 September 2022 at Nanning International Convention and Exhibition Center, Nanning City, Guangxi Zhuang Autonomous Region, People’s Republic of China. The above event will be conducting in hybrid mode, both in physical and virtual exhibition.