Key message by H.E. PRAK Sokhonn, Deputy Prime Minister, Minister of Foreign Affairs and International Cooperation, on the Celebration of ASEM Day
On 01 March, the Ministry of Foreign Affairs and International Cooperation issued a press release on Key message by H.E. PRAK Sokhonn, Deputy Prime Minister, Minister of Foreign Affairs and International Cooperation, on the Celebration of ASEM Day.
H.E. PRAK Sokhonn, Deputy Prime Minister, Minister of Foreign Affairs and International Cooperation addressed the key message which contains 8 main points on the Celebration of ASEM Day.