Organizing “The 67th Bangkok Gems & Jewelry Fair” to be held on 7th -11th September, 2022 at IMPACT Convention and Exhibition Center, Bangkok, Thailand
On 24 June 2022, the Ministry of Commerce issued an announcement on organizing “The 67th Bangkok Gems & Jewelry Fair” to be held on 7th -11th September, 2022 at IMPACT Convention and Exhibition Center, Bangkok, Thailand.
The Ministry of Commerce of the Kingdom of Thailand is going to organize “The 67th Bangkok Gems & Jewelry Fair” to be held on 7th -11th September, 2022 at IMPACT Convention and Exhibition Center, Bangkok, Thailand.