ការរៀបចំពិព័រណ៍ពាណិជ្ជកម្មគ្រឿងអលង្ការ និងត្បូងមានតម្លៃ បាងកក លើកទី៦៧ “The 67th Bangkok Gems & Jewelry Fair” នៅមជ្ឈមណ្ឌលតាំងពិព័រណ៍ IMPACT ទីក្រុងបាងកក ប្រទេសថៃឡង់ដ៍
នៅថ្ងៃទី ២៤ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២២ ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម បានចេញសេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីការរៀបចំពិព័រណ៍ពាណិជ្ជកម្មគ្រឿងអលង្ការ និងត្បូងមានតម្លៃ បាងកក លើកទី៦៧ “The 67th Bangkok Gems & Jewelry Fair” នៅមជ្ឈមណ្ឌលតាំងពិព័រណ៍ IMPACT ទីក្រុងបាងកក ប្រទេសថៃឡង់ដ៍។
ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម នៃព្រះរាជាណាចក្រថៃឡង់ដ៍ នឹងរៀបចំពិព័រណ៍ពាណិជ្ជកម្មគ្រឿងអលង្ការ និងត្បូងមានតម្លៃ បាងកក លើកទី៦៧ “The 67th Bangkok Gems & Jewelry Fair” ដែលនឹងប្រព្រឹត្តទៅចាប់ពីថ្ងៃទី៧-១១ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២២ នៅមជ្ឈមណ្ឌលតាំងពិព័រណ៍ IMPACT ទីក្រុងបាងកក ប្រទេសថៃឡង់ដ៍។