Press release on Samdech Akka Moha Sena Padei Techo HUN SEN, Prime Minister of the Kingdom of Cambodia, will lead a delegation to attend the ASEAN leaders’ meeting
On 21 April 2021, the Ministry of Foreign Affairs and International Cooperation released a press release on Samdech Akka Moha Sena Padei Techo HUN SEN, Prime Minister of the Kingdom of Cambodia, will lead a delegation to attend the ASEAN leaders’ meeting which will be convened in a physical format on 24 April 2021 in Jakarta, Indonesia.