The second dissemination workshop on the organization of the Economic and Commercial Mission of La Francophonie in Cambodia (MECA)
On 07 February 2022, the Ministry of Foreign Affairs and International Cooperation issued a press release on the second dissemination workshop on the organization of the Economic and Commercial Mission of La Francophonie in Cambodia (MECA).
Within the framework of the Economic and Commercial Mission of La Francophonie in Cambodia (MECA) scheduled for the end of March 2022, the second press conference will be held on Tuesday afternoon, February 08, 2022 from 16:30 at Aquation Park (Diamond Island).