Announcement on bidding for the construction of red gravel and concrete roads located on social concession land in Pongro Commune, Chong Kal District, Oddar Meanchey Province
On 29 July 2026, Ministry of Land Management, Urban Planning and Construction issued an announcement on bidding for the construction of red gravel and concrete roads located on social concession land in Pongro Commune, Chong Kal District, Oddar Meanchey Province.
This is to inform the public that the Land Allocation for Social and Economic Development Phase 3 (LASED III) Project will be bidding for the construction of red gravel and concrete roads located on social concession land in Pongro Commune, Chong Kal District, Oddar Meanchey Province.