Created date: ថ្ងៃទី ៨ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៦
| វិសោធនកម្មព័ត៌មានសម្បទាន | ថ្ងៃទី ១២ ខែមីនា ឆ្នាំ២០១៤ | យោងតាមអនុក្រឹត្យលេខ 100 ចុះថ្ងៃទី 12 ខែមិនា 2014 ដីដែលត្រូវបានកាត់ចេញមានចំនួន 138.4499 ហិកតាពីDaun Penh Agrico Co. Ltd. | ||
| វិសោធនកម្មព័ត៌មានសម្បទាន | ថ្ងៃទី ១២ ខែមីនា ឆ្នាំ២០១៤ | យោងតាមអនុក្រឹត្យលេខ 94 ចុះថ្ងៃទី 12 ខែមិនា 2014 ដីដែលត្រូវបានកាត់ចេញមានចំនួន 179.2492 ហិកតាពីDaun Penh Agrico Co. Ltd. | ||
អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគ ដីទំហំ ៨,៨២៥ ហិកតា ក្នុងតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព នៃតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃលំផាត់ ស្រុកលំផាត់ ខេត្តរតនៈគិរី
ការធ្វើអនុបយោគ ដីទំហំ ៨,៨២៥ ហិកតា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព នៃតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃលំផាត់ ខេត្តរតនៈគិរី សម្រាប់វិនិយោគ លើដំណាំកសិឧស្សាហកម្ម។ |
ការកំណត់ផ្ទៃដីទំហំ ៨,៨២៥ ហិកតា ទៅជាតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃលំផាត់ ក្នុងខេត្ត រតនៈគិរី និងការផ្ដល់ដីជូនក្រុមហ៊ុន ដូនពេញ អាហ្រ្គីកូ ខូអិលធីឌី សម្រាប់វិនិយោគលើដំណាំ កសិឧស្សាហកម្ម ។ |
Notice on amendment of memorandum and articles of association: Daun Penh Agrico Co., Ltd
A webpage showing an amendment of memorandum and articles of association for Daun Penh Agrico Co., Ltd, based on a Board resolution dated 26/12/2012. |
អនុក្រឹត្យ លេខ៩៤ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគ ដីទំហំ ១៧៩.២៤៩២ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តរតនៈគិរី
ការកាត់ដីទំហំ ១៧៩.២៤៩២ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិថ្មី ឃុំជ័យឧត្ដម ស្រុកលំផាត់ ខេត្តរតនៈគិរី ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ដូនពេញ អាហ្រ្គីកូ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ១៦០.៨២៥៧ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ៥៦គ្រួសារ និងទំហំ ១៨.៤២៣៥ ហិកតា រក្សាទុកសម្រាប់អភិវឌ្ឍន៍ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធរូបវន្ត និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋ លើដីចំនួន ៦៧ក្បាលដី ។ |