| កាលបរិច្ឆេទចុះកិច្ចសន្យា | 4/30/2012 |
| វិសោធនកម្មព័ត៌មានសម្បទាន | ថ្ងៃទី ១៥ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០១៣ | យោងតាមអនុក្រឹត្យលេខ 529 ចុះថ្ងៃទី 15 ខែវិច្ឆិកា 2013 ដីដែលត្រូវបានកាត់ចេញមានចំនួន 342 ហិកតាពី F P Malaysia (Cambodia) Plantation Co. Ltd. | ||
| វិសោធនកម្មព័ត៌មានសម្បទាន | ថ្ងៃទី ០៣ ខែមេសា ឆ្នាំ២០១៣ | យោងតាមអនុក្រឹត្យលេខ 153 ចុះថ្ងៃទី 03 ខែមេសា 2013 ដីដែលត្រូវបានកាត់ចេញមានចំនួន 1288 ហិកតាពី F P Malaysia (Cambodia) Plantation Co. Ltd. | ||
| វិសោធនកម្មព័ត៌មានសម្បទាន | ថ្ងៃទី ២១ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៣ | យោងតាមអនុក្រឹត្យលេខ 437 ចុះថ្ងៃទី 21 ខែមិថុនា 2013 ដីដែលត្រូវបានកាត់ចេញមានចំនួន 309 ហិកតាពី F P Malaysia (Cambodia) Plantation Co. Ltd. | ||
Companies invested in economic land concession who registered their contracts with the Ministry of Agriculture: 116: FP Malaysia (Cambodia) Plantation Co., Ltd
A webpage list showing the date of ELC contract, the ELC location and size, status of EIA and land registration, and type of crops invested by the concessionaire FP Malaysia (Cambodia) Plantation Co., Ltd. |
អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៨,២០០ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ស្រុកគូលេន និងស្រុកសង្គមថ្មី ខេត្តព្រះវិហារ
ថ្ងៃទី ២៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០១២
ការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៨,២០០ ហិកតា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងឃុំស្រយ៉ង់ និងឃុំភ្នំត្បែង២ ស្រុកគូលេន និងឃុំភ្នំត្បែង១ ស្រុកសង្គមថ្មី ខេត្តព្រះវិហារ សម្រាប់វិនិយោគដាំដើមកៅស៊ូ និងរុក្ខជាតិផ្សេងៗទៀត។ |
Notice on amendment of memorandum and articles of association: FP Malaysia (Cambodia) Plantation Co., Ltd
A webpage showing a notice on amendment of memorandum and articles of association for FP Malaysia (Cambodia) Plantation Co., Ltd , based on a Board resolution dated 11/08/2011. |
អនុក្រឹត្យ លេខ៤៣៧ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគ ដីទំហំ ៧,៧៩២ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីព្រៃសម្បទាន ដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច និងដីសម្បទានសង្គមកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តព្រះវិហារ
ការកាត់ដីទំហំ ៧,៧៩២ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិស្រយ៉ង់ត្បូង ឃុំស្រយ៉ង់ ស្រុកគូលែន ខេត្តព្រះវិហារ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៣,០២៥ ហិកតា កាត់ចេញពីដីព្រៃសម្បទាន របស់ក្រុមហ៊ុន ធីភីភី ដីទំហំ ១,៩១០ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន សីលា ដាម៉ិច ខូអិលធីឌី ទំហំ ៣០៩ ហិកតាកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ហ្វេភី ម៉ាឡេស៊ី (ខេមបូឌា) ផ្លេនថេសិន ខូអិលធីឌី និងទំហំ ២,៥៤៨ ហិកតា កាត់ចេញពីដីដែលគម្រោងផ្ដល់សម្បទានសង្គមកិច្ច និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំមិនជាក់លាក់ សម្រាប់ប្រទានកម្ម ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ១,៧៥៨គ្រួសារ និងទំហំមិនជាក់លាក់ រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ប្រើប្រាស់ពេលចាំបាច់។ |