His Excellency PRAK Sokhonn, Deputy Prime Minister, Minister of Foreign Affairs and International Cooperation of the Kingdom of Cambodia, will participate in the 14th Mekong-Japan Foreign Ministers’ Meeting
On 4 August 2021, the Ministry of Foreign Affairs and International Cooperation issued a press release on His Excellency PRAK Sokhonn, Deputy Prime Minister, Minister of Foreign Affairs and International Cooperation of the Kingdom of Cambodia, will participate in the 14th Mekong-Japan Foreign Ministers’ Meeting which will be held on 06 August 2021, via videoconference.