ឯកឧត្ដម​ ប្រាក់​ សុ​ខុន​ និង​ឯកឧត្ដម​ វ៉ាង​ វិ​ន​ធាន​ នឹង​អញ្ជើញ​ចុះហត្ថលេខា​លើ​កិច្ចព្រមព្រៀង​ស្ដី​ពី​មូលនិធិ​ពិសេស​សម្រាប់​គម្រោង​កិច្ច​សហប្រតិបត្តិការ​មេគង្គ​-​ឡាន​ឆាង​ ឆ្នាំ​ ២០២២
​នៅ​ថ្ងៃ​ទី​ ១១​ ខែមិថុនា​ ឆ្នាំ​២០២២​ ក្រសួងការបរទេស​ និង​សហប្រតិបត្តិការ​អន្តរជាតិ​ បាន​ចេញ​សេចក្តី​ប្រកាស​ ស្តី​ពី​ឯកឧត្ដម​ ប្រាក់​ សុ​ខុន​ និង​ឯកឧត្ដម​ វ៉ាង​ វិ​ន​ធាន​ នឹង​អញ្ជើញ​ចុះហត្ថលេខា​លើ​កិច្ចព្រមព្រៀង​ស្ដី​ពី​មូលនិធិ​ពិសេស​សម្រាប់​គម្រោង​កិច្ច​សហប្រតិបត្តិការ​មេគង្គ​-​ឡាន​ឆាង​ ឆ្នាំ​ ២០២២​។​
នៅ​ថ្ងៃ​ទី​ ១៣​ ខែមិថុនា​ ឆ្នាំ​២០២២​ ឯកឧត្ដម​ ប្រាក់​ សុ​ខុន​ ឧបនាយករដ្ឋមន្ដ្រី​ រដ្ឋមន្ដ្រី​ការ​បរទេស​ និង​សហប្រតិបត្តិការ​អន្តរជាតិ​ នៃ​ព្រះរាជាណាចក្រ​កម្ពុជា​ និង​ឯកឧត្ដម​ វ៉ាង​ វិ​ន​ធាន​ ឯកអគ្គរដ្ឋទូត​ នៃ​សាធារណរដ្ឋ​ប្រជាមានិត​ចិន​ប្រចាំ​កម្ពុជា​ នឹង​អញ្ជើញ​ចុះហត្ថលេខា​លើ​កិច្ចព្រមព្រៀង​ស្ដី​ពី​មូលនិធិ​ពិសេស​សម្រាប់​គម្រោង​កិច្ច​សហប្រតិបត្តិការ​មេគង្គ​-​ឡាន​ឆាង​ ឆ្នាំ​ ២០២២​។​