អង្គការ​ទិន្នន័យ​អំពី​ការ​អភិវឌ្ឍ​ បាន​​ចេញ​ផ្សាយ​​ស្រទាប់​ផែនទី​ និង​​សំណុំ​​ទិន្នន័យ​ថ្មី​អំពី «​​​ក្រុង​គោល​ដៅ​ក្នុង​ឆ្នាំ​២០២០ សម្រាប់​ការ​អនុវត្ត​គម្រោង​ការ​ច្នៃ​ប្រឌិត​ថ្មី​សម្រាប់​គណ​នេយ្យ​ភាព​សង្គម​នៅ​កម្ពុជា​ (ISAC)»
អង្គការ​ទិន្នន័យ​អំពី​ការ​អភិវឌ្ឍ​ (​អូ​ឌី​ស៊ី​)​ បាន​​ចេញ​ផ្សាយ​​ស្រទាប់​ផែនទី​ថ្មី​អំពី​ តំបន់គោលដៅសម្រាប់អនុវត្តឆ្នាំ២០២០ ដែលកំណត់ក្នុងអនុស្សារណៈរវាងលេខាធិការដ្ឋាន​គ​.​ជ​.​អ​.​ប​​ និង​អង្គការ​សុខភាព​គ្រួសារ​អន្តរជាតិ​ (FHI360) ​នៅលើ​ទំព័រ​ផែន​ទី​អន្តរ​កម្ម​​​​ ដែល​ស្ថិត​នៅ​ក្រោម​ចំណាត់​ថ្នាក់​ “រដ្ឋាភិបាល​”​។ ​សំណុំ​​​ទិន្នន័យ​ភូមិសាស្ត្រ​តំណាង​ក្រុង​​ដែល​ត្រូវ​បាន​ជ្រើសរើស​សម្រាប់​ការ​អនុវត្ត​គម្រោង​ការ​ច្នៃ​ប្រឌិត​ថ្មី​សម្រាប់​គណ​នេយ្យ​ភាព​សង្គម​នៅ​កម្ពុជា​ (ISAC)​ ដោយ​អង្គ​ការ​សុខភាព​គ្រួសារ​អន្តរជាតិ​ (FHI360)។​​​ សំណុំ​ទិន្នន័យ​នេះ​អាច​​ស្វែង​រកបាន​ និង​ចូល​ទៅ​ប្រើ​ប្រាស់​បាន​ទាំង​ជា​​ខេមរ​ភាសា​ និង​ភាសា​អង់​គ្លេស​។​
=>​ សូម​ចុច​នៅ​ ទី​នេះ​ ដើម្បី​ចូល​ទៅ​កាន់​ទំព័រ​​ផែន​ទី​អន្តរ​កម្ម​របស់​អូ​ឌីស៊ី​​។
=>​ សូម​ចុច​នៅ​ ទី​នេះ​ ដើម្បី​ចូល​ទៅ​កាន់​ទំព័រ​​​សំណុំ​ទិន្នន័យ​អំពី​​ “ក្រុង​គោល​ដៅ​ក្នុង​ឆ្នាំ​២០២០ សម្រាប់​ការ​អនុវត្ត​គម្រោង​ការ​ច្នៃ​ប្រឌិត​ថ្មី​សម្រាប់​គណ​នេយ្យ​ភាព​សង្គម​នៅ​កម្ពុជា​ (ISAC)​​​”​។